Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie zboží Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Kvalita především

Kvalita svítidel

Svítidla a světelné zdroje, které nabízíme vrámci našeho e-shopu jsou z provenience největšího výrobce svítidel, firmy Philips a Massive. Svítidla Massive v současné době patří již plně pod Philips a tento fakt se zásadním způsobem projevil na kvalitu zpracování svítidel a zdrojů včetně délky životnosti. Díky těmto skutečnostem jsou vybrané řady svítidel obdařeny zárukou na až 5 let a pro příklad vysoce moderní řady svítidel používající výhradně LED technologie "LEDINO" je životnost světelných zdrojů (potažmo celého svítidla) tvořené LED diodamy udávány na neuvěřitelných 20let!

Protože firma Philips je si vědoma skutečnosti, že pouze kvalita nejvyšší úrovně je klíčem k úspěchu spokojeného zákazníka, odráží se zde i výroba v osvětlení, která je směřována do zpracovávání kvalitních a zároveň moderních materiálů, které nijak nemění ani povětrnostní vlivy a zachovávají si svůj stejný vzhled i co do času používání.

Světelné zdroje nezaostávají

Světelné zdroje nezůstávají pozadu, a to jak s vývojem zejména dnes populárních LED diod a co do budoucna i velmi reálných nástupců současných zdrojů, tak zároveň v kvalitě a použitelnosti. Za všechny důkazy hovoří jasná fakta. Profesionální řady kompaktních zářivek (lidově zvaných úsporek) firmy Philips mají životnost až 15.000 hodin a standartní produkční řady do běžné domácnosti až 8.000 hodin. V LED diodách resp. LED žárovkách jde vývoj ještě dál a současné řady vinikají vyjma vysoké svítivosti i životností pohybující se na hranici neuvěřitelných 50.000 hodin, čož při průměrném svícení, které je počítáno na cca 3 hodiny/den je reálná životnost 45 let!

Investicí do svítidel či světelných zdrojů Philips se stanete jeden z mnoha milionů lidí po celém světě, kteří jsou si vědomi toho, že mají právo na kvalitní výrobek a tento výrobek jsou schopni mezi ostatními rozlišit.

Všechny články