Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie zboží Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Kdo jsme

Provozovatelem tohoto obchodu je Elektro S.M.S s.r.o., firma se 100% českým vlastnictvím nabízí kompletní  sortiment elektroinstalačního materiálu a svítidel, což vystihuje naše moto „Od kabelu po svítidla“.

Provádíme návrhy a realizace osvětlení do interiérů i exteriérů pro jednotlivce i komerční sféru. Prodáváme kompletní elektroinstalační materiál, svítidla, lampy a lampičky nejen dle výhradního zastoupení výrobce Philips a Massive.

Sortiment svítidel a osvětlení

Od počátku nového tisíciletí přicházíme na trh i jako významná obchodní společnosti se sortimentem svítidel a osvětlení. Samozřejmostí dodávek svítidel jsou i světelné zdroje jako jsou žárovky, výbojky a zářivky vč. tzv. Úsporek, se kterými se jako odběratelé setkáváte dnes a denně v běžných svítidlech. Již od samého počátku se orientujeme v oblasti osvětlení především na kvalitní výrobky a stálé renomované výrobce vrámci tuzemského trhu. Naším hlavním partnerem a dodavatelem je společnost velmi známá nejen u nás ale i ve světě, firma Philips potažmo Massive, který je již její součástí.

Vyjma samotného prodeje svítidel jako produktů, zároveň provádíme návrhy a realizace kompletních řešení osvětlení do interiérů i venkovních prostor rodinných domů, zahrad, bytů, restaurací, hotelů, administrativních budov a výrobních hal. Specialista našeho projekčního oddělení s vámi projde vaše požadavky a představy, navrhne a zrealizuje kompletní projekt až ke konečné dodávce a instalace dohodnutého výsledku řešení.

Nejen z osvědčených řad produktů firmy Philips, jako jsou svítidla LEDINO, Ecomoods, Lirio a Eseo nabízíme i moderní světelné zdroje jako jsou LED diody a LED žárovky, které by měly zastoupit již ustupující standartní žárovky a nahradit nižší životnost kompaktních zářivek alias. Úsporek, které i přes vyšší životnost než jsou standartní žárovky zdaleka nedosahuje životnosti a potenciálu technologie LED.

Pokud pomineme našeho hlavního dodavatele osvětlení a světelných zdrojů Philips, nabízíme také další výrobce a jejich řady stropních svítidel, lampy a lampičky ať už se jedná o moderní a interiérové osvětlení až po venkovní a zahradní svítidla osvědčených  značek Osmont, Eglo, Modus, Siteco, Traddel, LinelaLight, nevyjímaje také vysoce designová a kvalitní svítidla značek Artemide, deMajo, otyLight, DeltaLight a další.

Centrála České Budějovice

    

 

     

Prachatice

      

Strakonice

   

Jindřichův Hradec

    

Klatovy

   

Český Krumlov

 

Kroměříž

 

 

Všechny články