Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie zboží Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Svítidla a zdroje Philips

Svítidla Philips a Massive

Svítidla Massive i Philips, patřící světoznámému koncernu elektrotechniky PHILIPS, mají dlouhou tradici vývoje svítidla, vynikající kvalitu, nevšední a zajímavý design. Firma Massive se zabývala spíše typem svítidla do interiérů, zatímco Philips spíše rozvíjel svítidla technická. Když před několika lety značka Massive přešla pod Philips, stal se Philips lídrem na trhu s osvětlovací technikou.

Svítidla Philips mají tedy nejen dlouhou tradici, ale zakládají si na nadstandardní kvalitě svítidel a originálním designu. Svítidla Philips jsou vyrobena z kvalitních materiálů a není nezajímavé, že na některé typy svítidla Philips je záruka prodloužena až na 15 let a dokonce u řady svítidla LEDINO, Philips udává životnost 20 let.

Varianty svítidel

Svítidla se stala nedílnou součástí osvětlení každé domácnosti. Svítidla Philips plní požadavky nejen na design, ale i na výkon svítidla a ekonomiku provozu. Nejmodernější řada svítidel Philips LEDINO, je založena na tom že zdrojem světla jsou LED diody umístěné přímo uvnitř svítidla. Tato svítidla mají nejen vysoce ekonomický provoz a dlouhou životnost, ale také futuristický design svítidla, což ocení hlavně majitelé, kteří nově zařizují interiér a mají zájem mít originální a nevšední svítidla.

Svítidla ve vývoji

Svítidla Philips, stejně jako svítidla Massive, mají velkou podporu ve vydávaných katalozích, kde si každý může o svítidlech najít maximum informací a dat. Hlavně u technických svítidel Philips je potřeba o svítidle vědět mnoho parametrů a lehká dostupnost informací je předpokladem, aby se svítidla Philips i svítidla Massive stala často oblíbeným nástrojem projektantů a architektů při řešení osvětlování a jeho regulaci. Proto svítidla Philips i Massive velmi často najdete svítit v kancelářských budovách, obchodních prostorách, výrobních prostorách, ale i třeba svítidla na volném prostranství plnící roli venkovního či parkového osvětlení.

Nejen svítidla, ale i světelné zdroje

Pokud bychom měli shrnout, co vlastně pro tuzemský trh s osvětlovací technikou znamenají svítidla Massive a Philips, je také nutno připomenout, že koncern Philips produkuje ze svých výrobních závodů vyjma svítidel také světelné zdroje všech typů i specializací. Velmi často jsou svítidla Philips i svítidla Massive dodávána na trh již s těmito zdroji, což zákazníkovi přináší úsporu při pořízení svítidla a to jak finanční i časovou (při shánění potřebných zdrojů). Svítidla Philips i Massive jsou distribuovány mnoha distribučními kanály a zakazník ocení dobrou dostupnost svítidel a rychlost dodání vybraného svítidla. Celkově tedy lze o svítidlech Philips i Massive napsat, že jsou nepostradatelnou součástí zdejšího trhu s osvětlovací technikou.

Všechny články