Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie zboží Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Strana 1 2 následující na konec
Strana 1 2 následující na konec

Zářivky kompaktní - profi

Kompaktní integrované zářivky jsou úsporné zdroje světla, jejichž velikost byla zmenšena tak, že se téměř vyrovná běžným žárovkám. Kompaktní zářivky profi řady spojují velmi kladnou vlastnost zářivek, kterou je nízká spotřebu energie, s výhodami běžných žárovek, tedy kompaktní a snadnou údržbu.

Výhody zářivek

Největší výhodou kompaktních integrovaných zářivek, vynalezených před 25 lety firmou Philips,je snížení spotřeby energie o 80% po celou dobu životnosti zářivky. Mimo tradičních trubičkových tvarů jsou v nabídce též typy zakryté pro vytvoření příjemné komfortní atmosféry. Integrované kompaktní zářivky profi řady mají v sobě zabudovaný elektronický předřadník a jsou většinou formovány do tvaru běžné žárovky nebo tradičního tvaru trubiček. Tyto zářivky lze jednoduše zašroubovat do objímek E27 nebo E14. Životnost těchto kompaktních zářivek je extremně dlouhá (např.15000 hodin), což představuje při použití v prostorech s celodenním svícením výraznou úsporu finančních prostředků.

Mezi místa použití patří domácnosti, kanceláře,prodejní průmyslové a obchodní prostory. Integrované kompaktní zářivky představují díky velkým úsporám velice výhodnou investici.