Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie zboží Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Strana 1 2 3 následující na konec
Strana 1 2 3 následující na konec

Kompaktní zářivky – spotřební

Zářivky řady Philips Standard se vyznačují dobrými světelně technickými vlastnostmi. Používají se především tam, kde nejsou kladeny vysoké nároky na osvětlení. Řada zářivek standard alias spotřební řada zářivek je určena zákazníkům, jejichž hodnotícím kriteriem je především cena.

Zářivky Philips Master

Dalším stupněm zářivek výrobce Philips je řada MASTER, kterou hodnotíme velmi pozitivně pro dokonalé světlo zářivky. Zářivky řady MASTER se svými vynikajícími světelnými charakteristikami poskytují nejen dokonalou kvalitu světla, ale jsou i perfektní i z ekonomického hlediska. Díky svým výborným parametrům v oblasti úspor energie a spolehlivosti po celou dobu životnosti, minimalizují zářivky řady PHILIPS MASTER celkové investiční náklady na provozování Vašeho osvětlení.

Použití zářivek

Mezi místa použití zářivek spotřební řady patří domácnosti, kanceláře, prodejní průmyslové a obchodní prostory. I tak kompaktní zářivky, ať už zářivky integrované nebo neintegrované zářivky představují díky velkým úsporám velice výhodnou investici.