Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie zboží Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Strana 1 2 3 47 8 9 následující na konec
Strana 1 2 3 47 8 9 následující na konec

Charakteristika Žárovek

Žárovky pro všeobecné použití patří mezi nejúspěšnější produkty dvacátého století a během poslední stovky let se změnily jen málo. Patří stále mezi nejpoužívanější zdroje světla s rozličným typem barev a typů. Moderní technologie zpracování spolu s rozsáhlými zkušenostmi firmy Philips s výrobou žárovek mají za výsledek vysokou kvalitu, kterou zákazníci firmy Philips právem očekávají.

Cílem však není pouze vývoj technicky dokonalých výrobků , ale také výroba žárovek, které splní i speciální požadavky zákazníků na funkci a design žárovek.

Žárovky PHILIPS

Výrobní program firmy Philips začíná běžnou žárovkou, pokračuje přes žárovky SOFTONE ( měkké světlo), dekorativní žárovky jako jsou svíčkové žárovky až po nejrůznější typy reflektorových žárovek.

Běžné žárovky a žárovky SOFTONE slouží pro všeobecné osvětlování, přičemž barevné žárovky SOFTONE mohou přispívat k tvorbě atmosféry nebo nálady v místnosti.

Svíčkové žárovky

Tyto i další ozdobné žárovky nejsou pouhými světelnými zdroji, nýbrž také součástí designu příslušného svítidla.

Žárovky trubkové a lineární

Žárovky jako např. Philinea, jsou vhodné pro osvětlování zrcadel, skříní nebo různých zařízení. Barevné žárovky slouží k vytvoření příjemného prostředí, např. v restauracích.

Reflektorové žárovky

Jsou typem žárovek, které poskytují směrové osvětlení. V obchodech,muzeích a na výstavách zvýrazňují důležité rysy zboží a exponátů. V hotelích, restauracích a obytných místnostech vytvářejí ostruvky světla, čímž přispívají k pocitu pohody a uvolnění. Svítidla, která jsou vhodná k montáži reflektorových žárovek, jsou v nabídce všech výrobců svítidel.

Halogenové žárovky

Halogenové světlo žárovky vyniká svou brilantností. Poskytuje kontrastně bohaté a živé osvětlení daných prostora podporuje aktivní a tvůrčí práci. Při halogenovém osvětlení se zdají být barvy svěžejší a předměty s lesklými chromovanými,skleněnými nebo stříbrnými plochami vydávají poutavou záři. K dispozici je velmi mnoho typů halogenových žárovek, poskytujících volnost pro individuální řešení osvětlení, zaměřujících se nejen na funkční využití prostoru, ale i na uspokojení lidské potřeby vizuální pohody.

Uživateli halogenových žárovek mohou nabídnout měkké osvětlení bez stínů, nebo ostře definované paprsky světla. Ve srovnání s běžnými žárovkami mají halogenové žárovky vyšší teplotu chromatičnosti ( až 3100K),což má za následek živější a svěžejší světlo.