Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie zboží Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Strana 1 2 3 482 83 84 následující na konec
Strana 1 2 3 482 83 84 následující na konec

Určení bodových svítidel

Bodová svítidla jsou součástí mnoha interiérů a na trhu jsou stovky těchto svítidel v různých typech a sestav. Bodová svítidla se často používají v moderních interiérech, kde je příjemné přesně směrované světlo.

Svítidla s úspornými zdroji

Svítidla už také nejsou tak často osazována neúspornými halogenovými žárovkami, ale v posledních letech stále častěji úspornými kompaktními zářivkami, což jistě zvyšuje jejich hodnotu a oblíbenost. Výhodou bodových svítidel je také malá světlá výška, což ocení hlavně ti, co mají nízké stropy a nějaké závěsné svítidlo by působilo rušivě.

Variabilita bodových svítidel

Svítidla se vyrábějí v designových řadách, jejichž použitím můžete krásně doladit celkový vzhled domácnosti a udělat ze svítidla skutečnou součást interiéru. Bodová svítidla jsou velmi často dodávaná se světelnými zdroji, což je pro zákazníka úspora nejen finanční. Bodová svítidla jsou stále oblíbená a tvůrci svítidel se předhánějí v použití nových materiálů či až někdy futuristického vzhledu. Samozřejmostí u většiny bodových svítidel je možnost směrování jednotlivých zdrojů, což je důležité všude tam, kde chceme mít někde více a někde méně světla.