Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie zboží Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Strana 1 2 3 4 5 následující na konec

Bodová svítidla

Svítidlo stropní 56332/30/10

1 469 Kč
1 214 Kč bez DPH

Svítidlo stropní 56233/48/10

1 795 Kč
1 483 Kč bez DPH
 

Svítidlo stropní 56230/48/10

647 Kč
534 Kč bez DPH

Svítidlo bodové 52062/17/10

1 047 Kč
865 Kč bez DPH

Svítidlo bodové 52038/17/10

2 236 Kč
1 848 Kč bez DPH
 

Svítidlo bodové 52033/17/10

1 550 Kč
1 281 Kč bez DPH

Svítidlo bodové 50995/17/10

2 246 Kč
1 856 Kč bez DPH

Svítidlo bodové 50990/17/10

452 Kč
373 Kč bez DPH
 

Svítidlo bodové 02793/63/31

711 Kč
588 Kč bez DPH

59712/31/16 svítidlo 1x15W LED

2 754 Kč
2 276 Kč bez DPH
 

59712/17/16 svítidlo 1x15W LED

2 754 Kč
2 276 Kč bez DPH
 
 
 
Strana 1 2 3 4 5 následující na konec

Bodová svítidla

Bodová svítidla vytvářejí přesně směrované světlo, které lze upravovat či měnit intenzitu světla. Použitím kompaktních zářivek pak získáte rozptýlené světlo, které bude tvořeno úsporným světelným zdrojem. Bodová svítidla se vyrábějí v mnoha designových skupinách s mnoha typy světelných zdrojů.

Designová svítidla

Designová svítidla řady "ESEO" jsou svítidla, která mají vysokou designovou a užitnou hodnotu.Světlo se v podání těchto svítidel stane nedílnou součástí interierů. Svítidla jsou cenově přijatelná, materiály jsou moderní a kvalita zpracování nadstandardní. Osvětlení pomocí svítidla z této série pozvedne celkové vzezření interiérů.

Dětská svítidla

Dětská svítidla jsou neodmyslitelnou součástí dětských pokojů. Svítidla jsou barevná, plná dětských motivů. Ať už je zdrojem světla žárovka , kompaktní zářivka nebo výbojka, vždy bude dětský pokoj rozzářen a děti se v pokoji budou cítit vesele a bezpečně.

Exkluzivní svítidla

Svítidla značky "LIRIO" od výrobce Massive. Exkluzivní svítidlo jasně ukáže vše o Vašem názoru na moderní interiér a napoví něco o Vaší osobnosti. Světlo povýšíte na hodnotu o které stojí za to přemýšlet. Svítidla jsou z moderních materiálů – hliníku, skla a vždy je důležité, že svítidlo nemá jen za cíl působit jako doplněk interiéru, ale také ho tvořit.

Koupelnová svítidla

Koupelnová svítidla jsou součástí každého bytu či domu. Svítidla musí mít technické parametry pro použití v koupelnách. Svítidla jsou jak hlavní (většinou stropní svítidlo), tak svítidlo většinou poskytující světlo v okolí zrcadla. Toto svítidlo nesmí oslňovat, ale zároveň poskytovat dostatek jasného světla.

Kuchyňská svítidla

Kuchyňská svítidla dělíme na svítidla hlavní (většinou svítidlo stropní), které poskytuje dostatek světla například při stolování u kuchyňského stolu. Dále jsou pak kuchyňská svítidla speciální, které osvětlují pracovní prostor na kuchyňské lince. Oba typy kuchyňských svítidel jsou na našich webech bohatě zastoupeny a oba typy jsou nabízeny s mnoha typy světelných zdrojů (žárovky, zářivky,kompaktní zářivky).

LED svítidla vnitřní

LED svítidla jsou moderní svítidla, kdy žárovku či zářivku nahradíme LED diodami. Tato LED svítidla mají extremně dlouhou životnost a minimální spotřebu elektrické energie. LED svítidla lze aplikovat do všech domovních realizací.Výhodou LED svítidel je také prodloužená záruka výrobce MASSIVE i PHILIPS

LED svítidla venkovní

LED svítidla pro venkovní použití jsou stále častěji používaným typem venkovního osvětlení. Výhody LED diod jsou dlouhá životnost – až 100.000 hodin a extrémně nízká spotřeba elektrické energie. LED svítidla pro venkovní prostředí splňují všechna technická kriteria předepsaná pro venkovní aplikace a mají vysokou kvalitu materiálovou i zpracování. LED svítidla firem MASSIVE i PHILIPS mají prodlouženou záruku a například životnost LED svítidel LEDINO je 20 let.

Moderní svítidla

v kategorii Moderní svítidla prezentujeme svítidla řady "TOP SELECTION" firmy MASSIVE. Tato série svítidel se vyznačuje použitím hliníku a také někdy až futuristickým vzhledem svítidel. Svítidla jsou osazena standardními typy zdrojů ( žárovky, zářivky,výbojky). Samozřejmostí je kvalitní zpracování těchto svítidel a tím pádem prodloužená záruka na 5 let. TOP SELECTION od firmy MASSIVE nadchne všechny, kteří mají vysoké nároky na svítidlo a jím vydávané světlo.

Stropní svítidla

Nástěnná a stropní svítidla jsou nejčastěji prodávaná svítidla a proto i nabídka značek MASSIVE i PHILIPS je obrovská. Stropní svítidla jsou vyráběna z kvalitních moderních materiálů, v mnoha modifikacích a samozřejmostí je použití všech známých světelných zdrojů. Stropní svítidlo pak může splnit jakýkoliv Váš požadavek na design či množství a směr vydávaného světla.

LAMPY stojací pokojové

Stojací pokojová lampa je útulný doplněk Vašeho interiéru. Světlo vydávané stojací lampou může být rozptýlené, ale také přesně směrované – to vždy záleží, jakou lampu zvolíte, z jakého materiálu a s jakým světelným zdrojem. Použitím například moderní kruhové zářivky nejen ušetřite za elektrickou energii, ale ještě získáte dostatek příjemného světla.

Stolní lampy

Stolní LAMPA patří na každý kancelářský stul a správný výběr stolní lampy je základem pro ideální světelné podmínky pro Vaši práci.Vhodně zvolenou barvou světla lze u moderních stolních lamp nalézt optimální způsob, jak osvětlit pracovní prostor Vašeho stolu, tak aby Vaše oči necítily jakoukoliv únavu z přebytku či naopak nedostatku potřebného světla.

ECOMOODS - úsporná svítidla

Firma PHILIPS s ohledem na životní prostředí vyvinula naprosti unikátní řadu svítidel ECOMOODS. Tato svítidla jsou osazena úspornými zdroji ( kompaktní zářivky,kruhové zářivky) , mají unikátní nízkou spotřebu a zároveň jsou velmi dobře designově zpracovány.Řada ECOMOODS je moderní svítidlo výrobce PHILIPS, které si snadno najde cestu do moderního interiéru.

Venkovní a zahradní svítidla

Venkovní a zahradní svítidla mají estetický, ale také ryze praktický význam .Svítidla se vyrábějí z mnoha materiálů a musí splňovat přísné technické požadavky pro venkovní použití. Svítidla jsou osazena moderními světelnými zdroji (kompaktní zářivky, výbojkami) a v nabídce firem PHILIPS i MASSIVE najdete i svítidla s LED diodami.

Závěsná svítidla

Závěsná svítidla zn. MASSIVE i PHILIPS vynikají moderním designem a perfektním Zpracováním. Světlo jimi produkované rozjasní Váš interiér a svítidlo se stane nezbytným doplňkem Vašeho bytu. Světelnými zdroji těchto svítidel jsou kompaktní zářivky, klasické zářivky, ale i obyčejné žárovky.