Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie zboží Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Strana na začátek předchozí 1 2 3 4 následující na konec
Strana na začátek předchozí 1 2 3 4 následující na konec

Svítidla do koupelen

Koupelnová svítidla jsou  součástí každé moderní koupelny. Svítidla v koupelnách jsou většinou dvě – tzv. centrální svítidlo, které má za úkol poskytnout celkové rozptýlené světlo pro celkovou orientaci a pobyt v koupelně. Další svítidlo nebo svítidla jsou potom většinou u zrcadla a jejich role je dokonale nasvětlit návštěvníka koupelny při jeho pobytu u zrcadla.

Koupelnová Svítidla MASSIVE

Koupelnová svítidla od firmy Massive se prodávají v řadě AQUA a tato svítidla se prodávají s mnoha typy světelných zdrojů. Dokonce firma Massive má v nabídce několik typů svítidel s kombinací klasického zdroje a LED diod. Mezi těmito dvěma zdroji se dá přepínat a uživatel si sám zvolí, jestli chce jasné světlo od kruhové zářivky či světlo od LED zdroje, které spíše vytváří atmosféru. Koupelnová svítidla se vyrábějí z moderních materiálů, což výrazně zjednoduší montáž i údržbu svítidel.

Pozor na normy koupelnových svítidel

Koupelnová svítidla musí splňovat určité technické normy (svítidlo je umístěno v místnosti, kde za jistých podmínek je vlhko či přímo stříkající voda.) a proto by se měla vždy montáž a zapojení svítidla svěřit výhradně do rukou osoby oprávněné tuto montáž dělat.