Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie zboží Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Strana 1 2 3 následující na konec
Strana 1 2 3 následující na konec

Exteriéry a LED svítidla

LED svítidla jsou moderní a stále časteji používaným zdrojem světla. Největší výhodou LED svítidel je minimální energetická náročnost, dlouhá životnost, variabilita barev, otřesuvzdornost.Při použití venkovních LED svítidel není problém nechat toto svítidlo svítit celou noc.

Spotřeba LED svítidel

Spotřeba v rámci jednotlivých watů a životnost až 100.000 hodin je zárukou, že svícení nebude mít vliv na Váš účet za elektrickou energii a taktéž že životnost svítidla je daleko za životností morální. LED Svítidla pro venkovní použití mají krytí takové, aby mohla bez obav být použita ve venkovním prostředí , kde povětrnostní vlivy nemohou tyto svítidla nijak poškodit.

Použití LED Svítidel

Velmi často se tato svítidla používají na osvětlení příjezdových cest. Jistě také oceníte bodové LED svítidla, která lze s úspěchem použít například na osvětlení schodiště či terasy. Moderní LED svítidla jsou výrobci stále zdokonalována a již v současné době je patrné, že úsporné LED diody a LED žárovky postupně nahradí energeticky náročné standardní a halogenové žárovky.