Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie zboží Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Strana na začátek předchozí 1 2 3 4 5 6 712 13 14 následující na konec
Strana na začátek předchozí 1 2 3 4 5 6 712 13 14 následující na konec

Venkovní svítidla

Venkovní a zahradní svítidla patří neodmyslitelně ke každé nemovitosti a vzhledem k široké nabídce je často velmi těžké zvolit správný typ svítidla i správný typ světelného zdroje. V nabídce zn. Massive i Philips jsou svítidla s konzervativním designem i svítidla moderní, vhodná k osvětlování nemovitostí s moderním designem, kde i okolí domu či přilehlá zahrada vyžadují nadstandardní nároky na osvětlení.

Zahradní svítidla MASSIVE

Jako potvrzení kvality zn. MASSIVE je skutečnost, že u venkovních svítidel řady TOP SELECTION je prodloužená záruka na 15 let. Venkovní svítidla jsou osazena mnoha typy světelných zdrojů. V poslední době , kdy do pozadí ustupují klasické žárovky, jsou mnohé svítidla pro venkovní použití vyráběna pouze pro použití úsporných kompaktních zářivek , což má zásadní vliv na ekonomiku provozu.

Parametry venkovních svítidel

Venkovní i zahradní svítidla mají jiné technické parametry než svítidla do vnitřního prostředí. Použitím zahradního svítidla se vaše zahrada stane i po setmění místem kde se vyplatí na chvíli zdržet a nasát příjemnou atmosféru.